Grafika a propagační materiály

Budování povědomí o Vašich produktech a značce je v dnešní době nedílnou součástí každého úspěšného podnikání.
A to jak prostřednictvím klasických, tak i digitálních médií.

S námi vždy získáte:

  • Zabezpčené připojení přes https
  • Neomezený email
  • Design na míru Vašim potřebám
  • Přívětivost ke všem zařízením
  • Rychlý načítací čas*

Postaráme se ať jste vidět

Jsme schopni pro Vás připravit kompletní prezentaci a zajistit vše od výroby vizitek, roznosu letáků, až po reklamu na velkoplošných obrazovkách.

V oblasti digitálního marketingu připravíme reklamní bannery, grafiku pro sociální sítě i produktové fotky a zajistíme jejich zobrazení i mimo Váš web.

Vše pečlivě plánujeme, navrhujeme rozpočet a samotnou ralizaci tak, abychom meximalizovali výsledky. Ty také i zpětně analyzujeme pro budoucí optimalizaci.

Grafiku zvládáme od A do Z

Mimo prvotřídního výsledku jsme schopni pro Vás zajistit vysokou kopatibilitu výstupů naší grafické činnosti, využíváme k tomu grafické nástroje vyvíjené předními společnostmi ve svém oboru.

Adobe Photoshop
Adobe Illustrator
Adobe Indesign
Adobe After Effects

Výběr případových studií z našeho portfolia

Malý výběr z toho co umíme nabídnout

Vizitky

Tisk vizitek

od 2.20 Kč / ks

Dokážeme zajistit profesionální tisk vizitek v mnoha variantách, a to jak jednostranné, tak oboustranné provedení na běžný i strukturovaný papír.

Leták

Tisk letáků

od 3.60 Kč / ks

Zajistíme tisk letáků v kvalitním barevném jednostranném, případně oboustranném provedení. A to na běžný papír o gramáži od 135g/m2.

Zákaznické karty

Zákaznické karty

od 6 Kč / ks

Zajistíme tisk zákaznických karet v lesklé i matné variantě s Vámi určeným druhém kódu pro snímání a dle zvolené matrice vstupních údajů.

Razítko

Výroba razítka

od 299 Kč / ks

Zajistíme výrobu razítka s logem. Dejte sbohem strohým textům a mějte razítko, které bude podtrhovat Vaši firemní identitu.

Tisk

Tvorba loga

Dokážeme navrhnout kreativní a zapamatovatelné logo pro Váš produkt či firmu tak, aby Vás úspěšně prezentovalo na každém kroku. Můžeme pro Vás připravit samostatné logo, tak i kompletní firemní prezentaci.

Tisk vizitek

Vizitky jsou stále jedním z nejvíce používaných způsobů, jak předat kontaktní nebo adresní údaje mezi Vámi a zákazníkem, nebo obchodním partnerem. Vzhledem k množství vizitek se kterými se denně setkáváme je tak nutné aby právě vaše vizitka nezapadla mezi konkurencí.

Letáky a plakáty

Nepatří mezi Vaše zákazníky pouze internetová generace? Pak jsou letáky tou správnou volbou abyste o sobě dali vědět Vašim zákazníkům.

Zákaznické a věrnostní karty

Navrhneme a zajistíme tisk zákaznických karet tak, aby Vašim zákazníkům nezapadla mezi ostatními a byla dobře použitelná s Vaším pokladním systémem.

Tvorba loga

Získejte tip od kocoura

Kliknutím na tlačítko přihlásit získáte 1 měsíčně emailem tip od kocoura, který pomůže vašemu podnikání.

Tip od kocoura